Șofer Transport Valori

Posturi disponibile în: Alba Iulia, Arad, Baia Mare, Bacău, Brașov, București, Buzău, Călărași, Cluj, Constanța, Craiova, Galați, Iași, Miercurea Ciuc, Oradea, Piatra Neamț, Pitești, Ploiești, Târgu Mureș, Suceava, Timișoara, Zalău.

Cerințele postului

  • studii medii;
  • disponibilitate de lucru în ture, deplasări frecvente (cu plecare și revenire din aceeași locație);
  • permis de conducere categoria B+C, de preferință cu atestat de transport marfă și experiență profesională de cel puțin 3 ani;
  • cazier auto curat.

Responsabilități

  • conducerea autoblindatei cu care se efectuează transportul de valori, cu respectarea legislației în vigoare și a procedurilor interne;
  • colaborarea cu ceilalți membri ai echipajului și cu dispeceratul.

Beneficii

  • tichete de masă în valoare netă de aproximativ 600 lei, în funcție de numărul zilelor lucrate din lună;
  • pachet servicii medicale;
  • spor de noapte (25%), spor de week-end (15%) și posibilitate ore suplimentare (200%);
  • spor lunar de fidelitate;
  • 22 zile concediu de odihnă plătit pe an (crește odată cu vechimea în companie);
  • zile libere și ajutoare financiare pentru evenimente deosebite;
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • ținută de lucru gratuită, dotare corespunzătoare în raport cu activitatea desfășurată;
  • training de specialitate asigurat la începutul activității pentru o mai bună înțelegere și adaptare la sarcinile de lucru;
  • posibilitate de promovare în cadrul echipei;
  • oportunitatea de afirmare și evoluție profesională în cadrul unei companii multinaționale, într-un mediu de lucru profesionist.