Verificator Bani

Posturi disponibile în: Alba Iulia, Bacău, Brașov, București, Constanța, Craiova, Timișoara.

Cerințele postului

  • studii medii;
  • cunoștințe operare calculator (nivel începător-mediu);
  • experiență în gestionarea numerarului (reprezintă un avantaj);
  • capacitate de concentrare, spirit de observație, îndemânare și rapiditate, responsabilitate și integritate;
  • disponibilitate de lucru în ture (preponderent program de noapte).

Responsabilități

  • numărarea, verificаrеa integrității, capаcității de circulаțiе și autenticității bancnotelor;
  • banderolare și certificare pachete de bancnote;
  • încărcarea și descărcarea casetelor ATM.

Beneficii

  • tichete de masă în valoare netă de aproximativ 600 lei, în funcție de numărul zilelor lucrate din lună;
  • pachet servicii medicale;
  • spor de noapte (25%), spor de week-end (15%) și posibilitate ore suplimentare (200%);
  • spor lunar de fidelitate;
  • 22 zile concediu de odihnă plătit pe an (crește odată cu vechimea în companie);
  • zile libere și ajutoare financiare pentru evenimente deosebite;
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • ținută de lucru gratuită, dotare corespunzătoare în raport cu activitatea desfășurată;
  • training de specialitate asigurat la începutul activității pentru o mai bună înțelegere și adaptare la sarcinile de lucru;
  • posibilitate de promovare în cadrul echipei;
  • oportunitatea de afirmare și evoluție profesională în cadrul unei companii multinaționale, într-un mediu de lucru profesionist.